Zachęcamy Was wszystkich do wspierania swoim 1% działalności statutowej Fundacji Czarodziejska Góra.

Procedura przekazania 1% jest prosta – wystarczy w podatkowym rozliczeniu rocznym wpisać nazwę naszej organizacji i numer KRS:

FUNDACJA CZARODZIEJSKA GóRA
KRS 0000197931

a urząd skarbowy przekaże środki na konto naszej Fundacji.

Fundacja Czarodziejska Góra
Bank PEKAO SA
67 1240 1066 1111 0010 0182 7744

Co roku, do dnia 30 kwietnia, składając zeznanie podatkowe za rok poprzedni, KA??DY ma możliwość wsparcia organizacji pozarządowej swoim 1% od podatku dochodowego. Namawiamy Was wszystkich do wspierania organizacji lokalnych, działających w małych miejscowościach, w środowiskach, które znacie. Bo to organizacje lokalne najlepiej znają potrzeby i problemy swoich podopiecznych czy beneficjentów. Pamiętajcie również o tych organizacjach, które znacie i których liderzy są Wam znani i gwarantują rzetelność i realizację celów organizacji.

Organizacje lokalne nie mają ani środków, ani możliwości na szerokie działania promocyjne, bo pozyskane środki przeznaczają na bezpośrednie działania. Dlatego w imieniu swoim, jak również wielu innych lokalnych organizacji, zachęcamy Was do odkrycia organizacji w Waszych środowiskach i przekazania im swojego wsparcia. Wtedy możecie mieć pewność, że Wasz 1% zostanie skutecznie wykorzystany.

Sprawozdania finansowe i merytoryczne fundacji Czarodziejska Góra znajdują się w Bazie sprawozdań organizacji pożytku publicznego.

  • Za rok 2011 i nowsze – TUTAJ
  • Za lata 2004 – 2010 – TUTAJ