Salewa
Inwestycja w innowacje
Główny cel firmy SALEWA to produkcja jak najlepszych produktów w każdym segmencie. We współpracy z doświadczonymi alpinistami takimi jak: Reinhold Messner, Hans Kammerlander, Kurt Albert i Christoph Heinz SALEWA była pomysłodawcą produktów, które reprezentują dzisiejsze standardy. Na przestrzeni ponad 70 lat istnienia SALEWA wspierała wybitnych alpinistów i himalaistów w wytyczaniu nowych dróg wspinaczkowych. Projekt Szerpanki to nie tylko pionierskie przedsięwzięcie. Dla firmy SALEWA to możliwość wsparcia konkretnych nepalskich kobiet, które dzięki górom są w stanie zmienić życie swoje i innych kobiet w Nepalu na lepsze. Cieszymy się, że możemy zaangażować się to przedsięwzięcie wspólnie z Fundacją Czarodziejska Góra. Więcej na: www.salewa.com
DPD Polska Sp. z o.o.
Myślisz – Paczka to Paczka ale z nami to coś więcej…
Wśród atutów firma DPD wymienia innowacyjność, niezawodność, elastyczność i bezpieczeństwo. Cechy te są bliskie działaniom Fundacji Czarodziejska Góra, gdzie bezpieczeństwo w górach stawiane jest na pierwszym miejscu, a elastyczność niezbędna jest w pracy z rozmaitymi grupami dzieci i młodzieży wykluczonej.
Wsparcie DPD w naszym unikalnym przedsięwzięciu – przewiezienie zebranego sprzętu i odzieży dla nepalskich przewodniczek jest nieocenione. Niezwykle cenimy tę współpracę!
Więcej na stronie www.dpd.com.pl
National Geographic TRAVELER
Inspiruje Ludzi by troszczyli się o swoją planetę!
Martyna Wojciechowska, Podróżnik i Redaktor Naczelny National Geographic Polska. To jest prawdopodobnie pierwsza taka Polska Wyprawa Himalajska, której celem jest edukacja i szkolenie innych. Góry pomagają mi w pokonywaniu własnych słabości i przesuwaniu moich horyzontów. Tym bardziej doceniam fakt, że National Geographic może wspierać kobiety w Nepalu poprzez promowaniem tej idei na łamach naszych gazet.
Więcej na stronie: www.nationalgeographic.pl
HiMountain
Ludzie tworzą produkt!
Artur Hajzer, HiMountain. Cieszę się, że możemy dzielić się naszymi górskimi pasjami z kobietami w Nepalu. Zawsze korzystaliśmy ze wsparcia Nepalczyków przy naszych wyprawach górskich. Najwyższy czas abyśmy my mogli pomóc naszym doświadczeniem i … sprzętem. HiMountain włącza się z przyjemnością do tej unikalnej wyprawy – oferujemy odzież turystyczną oraz przestrzeń sklepów na zbiórkę technicznego sprzętu wysokogórskiego. Trzymamy kciuki za to edukacyjne przedsięwzięcie Fundacji Czarodziejska Góra.
Więcej na www.himountain.pl